Home

Oferty pracy

Aktualnie poszykujemy pracowników na następujące stanowiska:


1. Lekarza specjalistę chorób wewnętrznych na Oddziale Radioterapii. Oferujemy dowolną formę zatrudnienia tj. umowa o pracę – min. wymiar etatu: 0,5 lub umowa kontraktowa


2. Lekarza ginekologa na Oddziale Ginekologii Onkologicznej. Mile widziana specjalizacja z ginekologii onkologicznej. Oferujemy dowolną formę zatrudnienia min. 4 razy w tygodniu w ramach umowy o pracę lub umowy kontraktowej


3. Pielęgniarkę na umowę zlecenie do Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej.


4. Farmaceuta w Aptece Szpitalnej. Wymogiem koniecznym jest posiadanie kierunkowego wykształcenia – dyplom magistra farmacji oraz prawo wykonywania zawodu farmaceuty.


5. Technika Farmaceutę w Aptece Szpitalnej. Wymogiem koniecznym jest posiadanie kierunkowego wykształcenia.


6. Technika Elektroradiologa w Zakładzie Radioterapii. Wymogiem koniecznym jest posiadanie kierunkowego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.


 

 

Dokument CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów do zatrudnienia w Opolskim Centrum Onkologii można składać w formie papierowej w Sekretariacie Opolskiego Centrum Onkologii ul. Katowicka 66A; 45-061 Opole lub w formie elektronicznej pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.